Değer ve Yükümlülüklerimiz:

"1998 yılında Ankara'da kurulan Elite Naturel, çiftliklerden başlayıp son ürüne kadar tüm süreçlerde faaliyet gösteren bir kuruluştur. Tüm organik meyve, sebze, çay ve baharatlarımızı, organik tarım konusunda eğitimli ve sözleşmeli olduğumuz çiftçilerden tedarik etmekteyiz. Çiftçilerimiz ile birlikte bu süreci yürütürken "Adil Ticaret" anlayışını benimsemekteyiz. Bu sayede çiftçilerimizi tam kapsamlı eğitimlerden geçiyoruz ve çiftçilerimizin tüm haklarını gözetiyoruz. Kadınlarımıza istihdam olanağı yaratıyor ve kadın çiftçileri destekliyoruz. Bunu yaparken onların iyi bir gelecek sürmelerini düşünüyor, bu konuda asla ödün vermiyoruz. Çiftçilerimizin Elite Naturel için çok önemli bir yeri olduğunun farkında olarak sağlıklı ve organik bir gelecek oluşturmak için inandığımız bu yolda mücadele ediyoruz."


HEDEFİMİZ:

Elite Naturel'in misyonu, Türkiye'de ve dünyada organik ürünlerin faydalarının yaygınlaşmasını sağlamak ve yarınlara yaşanılabilir bir dünya bırakmaktır. Ekolojik dengenin hızla bozulmaya başladığı günümüzde, doğaya saygılı ve insanlığa değer katabilecek organik ürünlerin üretimine katkıda bulunmak ve tüm dünyada bu konuyla ilgili çığır açmak hedeflerimiz arasındadır.


ÇÜNKÜ ÇEVREYE VE SİZLERE DEĞER VERİYORUZ:

Ürünlerimiz direkt %100 taze meyve ve sebzeden yapılmaktadır. Hİç bir şekilde konsantre içermez. Konsantreden sulandırılmayarak elde edilmediğinden meyvenin ve sebzenin öz suyunu ve aromasını içerir. Yani meyvenin ve sebzenin kendisidir. İnsan sağlığına verdiğimiz önem çerçevesinde tamamen doğal, koruyucu, renklendirici, asit, kafein gibi zararlı katkı maddeleri içermez.